FORETO SOFTWARE HOUSE

Wystarczy, że posiadasz wizję tego, co chcesz we współpracy z nami zbudować. My nie tylko wcielimy Twoją wizję w życie, ale też wesprzemy Cię naszym doświadczeniem na każdym etapie realizacji projektu.

AGENCJA KREATYWNA FORM IMPRESS

W trakcie naszego rozwoju zauważyliśmy potrzebę wzbogacenia naszej oferty i kompetencji o te typowe dla agencji kreatywnych. W kwietniu 2015 roku przejęliśmy agencję kreatywną Form Impress, która już od 2 lat budowała swoją obecność na ogólnopolskim rynku. Pozwoliło nam to rozszerzyć ofertę Foreto i zaoferować klientom również projekty graficzne a tym samym w kompleksowy sposób obsługiwać naszych klientów.

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZEJ AGENCJI KREATYWNEJ
Oferta

01.wizja

Główną ideą, która stała się początkiem naszego Software House’u była chęć stworzenia zaplecza kompetencji, które pozwolą nam myśleć, doradzać oraz programować. Myśleć dlatego, że uważne przemyślenie projektu na etapie briefu i prototypowania to mniej niespodzianek w trakcie realizacji. Doradzać, aby nasze doświadczenie z poprzednich projektów czyniło każdy następny lepszym. Programować, bo to jest głównym zadaniem software house’ów. Dotychczasowa współpraca z klientami pokazuje nam, że udało nam się stworzyć hybrydę najwyższej jakości programowania oraz doświadczenia biznesowego, które pomaga nam doradzać klientom w trakcie tworzenia projektów.

sprawdź nasze realizacje

Realizacje

02.WARTOŚCI

DOBRA ATMOSFERTA WSPÓŁPRACY TERMINOWOŚĆ I PRECYZJA WYKONANIA ŚWIATOWA JAKOŚĆ REALIZACJI I OBSŁUGI KLIENTA RZETELNA PRACA I EKSPERCKA WIEDZA PAMIĘĆ O TYM, ŻE ZA KAŻDĄ FIRMĄ STOI CZŁOWIEK

REFERENCJE

Jedną z najbardziej aktualnych myśli z czasów, gdy programowanie nie było jeszcze tak popularne, jest to, że najlepszą wizytówką firmy są jej zadowoleni klienci.

Na firmę Form/Impress można liczyć w każdej sytuacji. Są terminowi, kontaktowi i pełni zaangażowania w każdy projekt, który realizują. Korzystamy z ich usług od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni, za każdym razem stawali na wysokości zadania.

Anna Szczepańska
- EAT SMART

Największe zalety jakie widzę we współpracy z chłopakami jest ich niewątpliwa jakość, skuteczność i fakt, że odbierają telefony nawet o 00:00. Niejednokrotnie miałem "gorące sytuacje" i zawsze mogłem na nich liczyć.

Łukasz Jakóbiak
- Like Never Before

Foreto Software House i Form/Impress to kreatywny zespół osób, które szukają rozwiązań i zadowolenia klienta. Dali się poznać jako profesjonaliści, którzy odbierają telefony i działają - a to czasami nie jest takie oczywiste w branży IT.

Magda Pawłowska
- CEO INSOURCE Marketing & PR Agency

Współpracujemy z Foreto od samego początku i cały czas jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich kompetencji oraz rzetelnego podejścia do współpracy. Z przyjemnością polecam Foreto każdemu.

Mariusz Składanowski
- Monster Media Group, Demotywatory.pl, Pewex.pl

Efektem naszej współpracy z Foreto jest nasza identyfikacja wizualna oraz strona internetowa, która niejednokrotnie przez naszych klientów jest nazywana najlepszą i najbardziej czytelną stroną w branży prawniczej.

Tomasz Snażyk
- Cytowski & Partners

ZOBACZ JAK PRACUJEMY

JAK PRACUJEMY

Historia Firmy

Za każdą firmą i jej zespołem stoi historia, której przebieg kształtuje i weryfikuje koncepcje biznesowe. Wierność określonym wartościom oraz pamięć o idei, która popchnęła nas do założenia firmy pomogła nam rozwinąć się i zbudować stabilną pozycję na rynku.
KWIECIEŃ 2014

TO POCZĄTEK NASZEJ FIRMY, KTÓREMU TOWARZYSZYŁ 4 OSOBOWY ZESPÓŁ. KAŻDA Z TYCH OSÓB MIAŁA JUŻ NA SWOIM KONCIE WIELE ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW, ALE NAPOTYKAŁA NA WIELE PROBLEMÓW, KTÓRE CZĘSTO TOWARZYSZĄ JEDNOSTKOM DZIAŁAJĄCYM W POJEDYNKĘ. SZCZĘŚLIWIE, JAK POKAZUJE DALSZA HISTORIA FIRMY, NASZ ZESPÓŁ POŁĄCZYŁA JEDNA CECHA I WARTOŚĆ, KTÓRA POMOGŁA NAM PRZETRWAĆ NIE JEDNĄ BURZĘ. TA CECHA TO RZETELNOŚĆ.

CZERWIEC 2014

WYCHYLAMY GŁOWY Z NAD MONITORÓW I DOKONUJEMY PIERWSZEGO PODBOJU W RZECZYWISTYM ŚWIECIE. FORETO PRZEJMUJE AGENCJĘ KREATYWNĄ FORM IMPRESS. JEST TO MOMENT SZCZEGÓLNIE PRZEŁOMOWY ZE WZGLĘDU NA FAKT, ŻE WRAZ Z FIRMĄ FORM IMPRESS TRAFIAJĄ DO NASZEGO ZESPOŁU SILNE KOMPETENCJE GRAFICZNE ORAZ PORTFOLIO KLIENTÓW.

PAŹDZIERNIK 2014

TO DRUGI POCZĄTEK W HISTORII NASZEJ FIRMY. TYM RAZEM JEST TO POCZĄTEK NASZEJ OBECNOŚCI NA RYNKU MIĘDZYNARODOWYM, KTÓRA OKAZAŁA SIĘ PRZYJEMNYM WYMOGIEM, OD NASZYCH KLIENTÓW ZZA OCEANU. OD TEJ CHWILI NASZA FIRMA OPRÓCZ SIEDZIBY W GDAŃSKU POSIADA RÓWNIEŻ SIEDZIBĘ W SAN FRANCISCO, DZIĘKI KTÓREJ ZYSKALIŚMY ZAUFANIE ZAGRANICZNYCH KONTRAHENTÓW I OTWORZYLIŚMY NOWĄ ERĘ ROZWOJU NASZEJ FIRMY.

GRUDZIEŃ 2015

PROJEKTY, W KTÓRYCH BRALIŚMY UDZIAŁ IMPONUJĄ NIE TYLKO NAM, ALE TEŻ SĄ PRZYTACZANE JAKO WZORCOWE PRZYKŁADY WDROŻENIA W ŻYCIE WIZJI KLIENTÓW. WŚRÓD MAREK DLA KTÓRYCH PRACOWALIŚMY MOŻNA ZALICZYĆ BNP PARIBAS, ŻUŻLOWE MISTRZOSTWA EUROPY, TAURON BASKET LIGĘ ORAZ GOOGLE. W TYM CZASIE ZREALIZOWALIŚMY WIELE WARTOŚCIOWYCH PROJEKTÓW, PODCZAS KTÓRYCH NASZ ZESPÓŁ ZDOBYWAŁ LICZNE KOMPETENCJE.

KLIENCI

Doświadczenie naszego zespołu wzbudziło zainteresowanie wielu klientów na całym świecie. Pokazaliśmy w ten sposób, że nie liczy się to ile istnieje na rynku firma, ale to jacy ludzie w niej pracują. Dziękujemy za zaufanie.