Najlepsze projekty zaczynają się od rozmowy

Fajnie, że tutaj zaglądasz, bo to może być początek czegoś większego. Nie mamy na myśli wyłącznie genialnych projektów, które możemy dla Ciebie zrealizować. Mamy na myśli relacje i możliwość poznania kolejnego praktyka biznesu. Porozmawiajmy.

Na firmę Form/Impress można liczyć w każdej sytuacji. Są terminowi, kontaktowi i pełni zaangażowania w każdy projekt, który realizują. Korzystamy z ich usług od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni, za każdym razem stawali na wysokości zadania.

Anna Szczepańska
- EAT SMART

Największe zalety jakie widzę we współpracy z chłopakami jest ich niewątpliwa jakość, skuteczność i fakt, że odbierają telefony nawet o 00:00. Niejednokrotnie miałem "gorące sytuacje" i zawsze mogłem na nich liczyć.

Łukasz Jakóbiak
- Like Never Before

Foreto Software House i Form/Impress to kreatywny zespół osób, które szukają rozwiązań i zadowolenia klienta. Dali się poznać jako profesjonaliści, którzy odbierają telefony i działają - a to czasami nie jest takie oczywiste w branży IT.

Magda Pawłowska
- CEO INSOURCE Marketing & PR Agency

Współpracujemy z Foreto od samego początku i cały czas jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich kompetencji oraz rzetelnego podejścia do współpracy. Z przyjemnością polecam Foreto każdemu.

Mariusz Składanowski
- Monster Media Group, Demotywatory.pl, Pewex.pl

Efektem naszej współpracy z Foreto jest nasza identyfikacja wizualna oraz strona internetowa, która niejednokrotnie przez naszych klientów jest nazywana najlepszą i najbardziej czytelną stroną w branży prawniczej.

Tomasz Snażyk
- Cytowski & Partners


SPRAWDŹ NASZĄ DARMOWĄ WYCENĘ

NAPISZ DO NAS

polska

ul. Wassowskiego 12/30
80-225 Gdańsk
Poland

u.s.a

Rocketspace Suites
180 sansome St. (6th floor)
San Francisco, CA 94133