Realizacje

Wypadkową naszych kompetencji oraz wizji, które powstają w głowach naszych klientów są realizowane przez nas projekty. Wierzymy w to, że najlepsze pomysły to takie, które zostały już zrealizowane. Wierzymy również, że nasze czyny mówią więcej, niż nasze słowa. Oto one.

YouTube Ads Rank

Jako podwykonawcy Google Polska wykonaliśmy oficjalny serwis rankingowy reklam na polskim YouTube. System zarządzania treścią pozwala sporządzić zestawienie najchętniej oglądanych reklam na podstawie ustalonego algorytmu.

Drobnica Morska

Stworzyliśmy platformę, łączącą system zarządzania treścią oraz e-commerce poprzez który można wycenić oraz zamówić usługę dostarczenia przesyłki, dla morskiego portu przeładunkowego w Gdyni. Strona umożliwia zarządzanie przesyłkami, a także umożliwia wyliczenie kosztu transportu paczek drogą morską.

zobacz

System zarządzania flotą samochodów

Zapewniliśmy część programistyczną projektu odpowiedzialnego za zarządzanie flotą samochodów dla włoskiego banku BNP Paribas. Strona jest połączona z wewnętrznym systemem bankowym i umożliwia między innymi śledzenie i kontrolę zużycia paliwa przez posiadane pojazdy.

Kontener

System dla morskiego portu przeładunkowego w Gdyni stworzony przez nas umożliwia zarządzanie przesyłkami klientów. Za pośrednictwem tej aplikacji internetowej każdy ma możliwość samodzielnego wyliczenia kosztu wysyłki kontenera drogą morską.

zobacz

Muscat

We współpracy z zewnętrzną agencją kreatywną stworzyliśmy rozbudowany sklep internetowy posiadający w swojej ofercie okulary. Będąc odpowiedzialnym za programistyczną część projektu wdrożyliśmy między innymi innowacyjne rozwiązania, takie jak Home Try on oraz Visual Try On.

zobacz

BG-Law.pl

Współpracując z zewnętrzną agencją kreatywną zapewniliśmy programistyczną część projektu odpowiedzialnego za stworzenie szeregu stron internetowych dla kancelarii prawnej.

zobacz

Westwood

Pracując nad wspólnym projektem z zewnętrzną agencją kreatywną przygotowaliśmy system zarządzania treścią dla sklepu zajmującego się sprzedażą okularów.

zobacz

Koorpo

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy oraz całą platformę sprzedażową dla utalentowanej projektantki ubrań dla kobiet.

APV furniture

Stworzyliśmy sklep internetowy oferujący polskie meble wysokiej jakości dla klientów z Wielkiej Brytanii.

Polish Furniture Shop

Przygotowaliśmy system zarządzania treścią oraz sklep internetowy umożliwiający sprzedaż online polskich mebli na rynku brytyjskim.

zobacz
WIĘCEJ REALIZACJI WKRÓTCE

REFERENCJE

Na firmę Form/Impress można liczyć w każdej sytuacji. Są terminowi, kontaktowi i pełni zaangażowania w każdy projekt, który realizują. Korzystamy z ich usług od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni, za każdym razem stawali na wysokości zadania.

Anna Szczepańska
- EAT SMART

Największe zalety jakie widzę we współpracy z chłopakami jest ich niewątpliwa jakość, skuteczność i fakt, że odbierają telefony nawet o 00:00. Niejednokrotnie miałem "gorące sytuacje" i zawsze mogłem na nich liczyć.

Łukasz Jakóbiak
- Like Never Before

Foreto Software House i Form/Impress to kreatywny zespół osób, które szukają rozwiązań i zadowolenia klienta. Dali się poznać jako profesjonaliści, którzy odbierają telefony i działają - a to czasami nie jest takie oczywiste w branży IT.

Magda Pawłowska
- CEO INSOURCE Marketing & PR Agency

Współpracujemy z Foreto od samego początku i cały czas jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich kompetencji oraz rzetelnego podejścia do współpracy. Z przyjemnością polecam Foreto każdemu.

Mariusz Składanowski
- Monster Media Group, Demotywatory.pl, Pewex.pl

Efektem naszej współpracy z Foreto jest nasza identyfikacja wizualna oraz strona internetowa, która niejednokrotnie przez naszych klientów jest nazywana najlepszą i najbardziej czytelną stroną w branży prawniczej.

Tomasz Snażyk
- Cytowski & Partners