• Strona internetowa

  Pozwala nie tylko budować profesjonalny wizerunek firmy wśród branży i klientów, ale też pozyskać nowe zlecenia.

 • Identyfikacja wizualna

  Pomaga zapamiętać Twoją markę grupie docelowej lepiej niż słowa, ponieważ większość klientów łatwiej zapamiętuje obrazy.

 • Sklep Internetowy

  Sklep internetowy to doskonałe rozwiązanie dla firm, które sprzedają produkty i chcą zwiększyć swój udział w rynku.

Kuba i Michał poprosili mnie żebym napisał im rekomendacje. Długo zastanawiałem się jak opisać nasze (wspólne) doświadczenia (i już w sumie fajną koleżeńską relacje) związane z powstawaniem strony, papeterii, wizytówek i innych rzeczy które były nam potrzebne przez ostatnie prawie dwa lata. Wsłuchiwali się w nasze potrzeby ale też zawsze chcieli żebyśmy nie mieli sztampowych rozwiązań dla prawników. Poza tym mogliśmy na nich liczyć w takich kwestiach jak pomoc w ustawienia kanału na YouTube, kilkukrotne tłumaczenie funkcjonalności bloga, etc. Powiem wprost jeżeli masz wątpliwości czy Form/Impress stanęło na wysokości zadania wejdź na naszą stronę internetową (cytlaw.com), a później znajdź lepszą stronę dla kancelarii prawnej.

reference__author Tomek Snażyk SGP Legal
Zobacz realizację

Form/Impress to kreatywny zespół osób, które szukają rozwiązań i zadowolenia klienta. Dali się poznać jako profesjonaliści, którzy odbierają telefony i działają - a to czasami nie jest takie oczywiste w branży IT.

reference__author Magdalena Pawłowska Insource
Zobacz realizację
 • reference__author Łukasz Jakóbiak - 20m2 Talk-show

  "Największe zalety jakie widzę we współpracy z chłopakami jest ich niewątpliwa jakość, sktuczeność i fakt, że odbierają telefony nawet o 00:00. Niejednokrotnie miałem "gorące sytuacje" i zawsze mogłem na nich liczyć."

  Zobacz realizację