JAK PRACUJEMY

Odpowiednio dopasowany proces współpracy, jest czynnikiem, który powoduje, że efekt końcowy w pełni odzwierciedla oczekiwania klienta.

01.

IDEA / WIZJA

To etap, na którym pomagamy Ci skrystalizować ideę i ubrać ją w taką formę, która pozwoli przygotować szczegółową specyfikację przygotowywanego projektu.

02.

STRATEGIA

To etap, w którym tworzymy solidny fundament pod wdrożenie Twojej idei w życie. To tutaj podejmujemy istotne decyzje i określamy ryzyka i szanse projektu.

03.

UI/UX

W tym etapie projektujemy doświadczenia, które będą powstawały w wyniku kontaktu osób z Twoim projektem. To szczególnie ważny etap, który wielokrotnie przesądza o sukcesie biznesowym.

04.

PROGRAMOWANIE

To etap, podczas którego wizja staje się materialnym bytem. To tutaj tworzymy wszystkie potrzebne mechanizmy, które będą realizowały funkcje określone w specyfikacji oraz tworzyły doświadczenia, opisane podczas pracy nad UI/UX.

05.

TESTOWANIE

To etap, w którym testujemy wszystkie stworzone mechanizmy oraz ich poprawne działanie na wszystkich dostępnych platformach stacjonarnych i mobilnych.

06.

WDROŻENIE

Gdy projekt spotyka się z pozytywną oceną jakościową oraz jest zaakceptowany przez klienta to następuje jego właściwe wdrożenie, które stanowi początek życia projektu. To moment, który kończy wspólną pracę na projektem nad tworzeniem projektu i przenosi ją na kolejny etap.

07.

ADMINISTRACJA

W trakcie tego etapu dbamy o to, aby wspólnie przygotowane rozwiązanie działało prawidłowo i było aktualne. Doradzamy wdrożenia nowych elementów, oraz pokazujemy w jaki sposób można dalej rozwijać projekt.

08.

ROZWÓJ

To etap, którego życzymy każdemu klientowi, ponieważ samo przejście do jego realizacji oznacza, że wizja, którą wdrożyliśmy przyjęła się na rynku i spotkała się z zainteresowaniem grupy docelowej. Z przyjemnością tworzymy nowe funkcjonalności i usprawniamy działanie już istniejących.

An original quality management system "CodeCast"

Our original flagship process called "CodeCast" stands us out from the market challengers. For our clients it has a huge impact both on productivity growth rate and manufacturing cost reduction. "CodeCast" find it easy to overcome unexpected operational obstacles and therefore our customers may be positive that projects are going to be finish on time.